Piereģistrēties
Pierakstīties
Toggle Navigation
Menu
Sākums
Informācija
Noteikumi
Komandas
Visas komandas
Fänniturniir - 16.12
Rahvaliiga B - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
U12 vanuseklass - 18.12
IV liiga - 18.12
Tüdrukud U13 - 19.12
Tüdrukud U15 - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
U13 vanuseklass - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
Maakoolid - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U14 vanuseklass - 22.12
II liiga 2. turniir - 22.12
U15 vanuseklass - 23.12
U16 vanuseklass - 23.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
Naiste Esi- ja II liiga - 28.12
Esiliiga - 28.12
U17 Eliitliiga - 29.12
Kõndiv jalgpall - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Cosmos - 30.12
Premium liiga - 29-30.12
Kalendārs/Rezultāti
Visas Spēles/Rezultāti
Fänniturniir - 16.12
Rahvaliiga B - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
U12 vanuseklass - 18.12
IV liiga - 18.12
Tüdrukud U13 - 19.12
Tüdrukud U15 - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
U13 vanuseklass - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
Maakoolid - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U14 vanuseklass - 22.12
II liiga 2. turniir - 22.12
U15 vanuseklass - 23.12
U16 vanuseklass - 23.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
Naiste Esi- ja II liiga - 28.12
Esiliiga - 28.12
U17 Eliitliiga - 29.12
Kõndiv jalgpall - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Cosmos - 30.12
Premium liiga - 29-30.12
Piereģistrēties
Pierakstīties
U16 vanuseklass - 23.12
JK Tallinna Kalev
Tartu FC Santos
Kohtla-Järve JK Järve
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Tammeka
Nõmme Kalju FC
Tallinna FC Flora
JK Tabasalu Valge
JK Tabasalu Sinine
Tallinna JK Legion
Raplamaa JK
JK Vasalemma
Izvēlieties klasi
Fänniturniir - 16.12
Rahvaliiga B - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
U12 vanuseklass - 18.12
IV liiga - 18.12
Tüdrukud U13 - 19.12
Tüdrukud U15 - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
U13 vanuseklass - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
Maakoolid - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U14 vanuseklass - 22.12
II liiga 2. turniir - 22.12
U15 vanuseklass - 23.12
U16 vanuseklass - 23.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
Naiste Esi- ja II liiga - 28.12
Esiliiga - 28.12
U17 Eliitliiga - 29.12
Kõndiv jalgpall - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Cosmos - 30.12
Premium liiga - 29-30.12